Nowe obudowy do Commodore 64

Awatar użytkownika
Steffan
Boom!
Grupa: BOOM!

Nowe obudowy do Commodore 64

Post autor: Steffan »

.
Tekst: Nowe obudowy do Commodore 64
Autor: Rebok
Opublikowano: 18.06.2024

Zapraszamy do komentowania.
Awatar użytkownika
sachy
Grupa: Joker ^ RSE ^ BooM!
Kontakt:

Re: Nowe obudowy do Commodore 64

Post autor: sachy »

Fajnie, że takie projekty się pojawiają, ale dla mnie to opcja na 4ty/5ty egzemplarz w kolekcji, albo taki z mocno zniszczoną obudową oryginalną. U MCH widziałem obudowę czerwoną (wersja C) i jest spoko, ale jakoś odczyszczone, oryginalne kolory mają dla mnie więcej uroku. No i zawsze pojawia się pytanie czy to nie jest aby kolejna próba zarobienia na retro-maniakach...
Awatar użytkownika
t0m3000
Grupa: HF^BOOM!^IBX
Kontakt:

Post autor: t0m3000 »

sachy pisze: 18 cze 2024, 17:01 Fajnie, że takie projekty się pojawiają, ale dla mnie to opcja na 4ty/5ty egzemplarz w kolekcji, albo taki z mocno zniszczoną obudową oryginalną. U MCH widziałem obudowę czerwoną (wersja C) i jest spoko, ale jakoś odczyszczone, oryginalne kolory mają dla mnie więcej uroku. No i zawsze pojawia się pytanie czy to nie jest aby kolejna próba zarobienia na retro-maniakach...
Daje ci racje. Pare lat temu kupilem sobie czarna obudowe, ktora mi sie bardzo podobala. Aktualnie lubie i zbieram tylko orginaly w dobrym stanie a ta czarna lezy w pracy :) Moze przyjdzie znowu czas, ze sie z nia pogodze.
- -- --- NO CARRIER --- -- -
Awatar użytkownika
Steffan
Boom!
Grupa: BOOM!

Post autor: Steffan »

No i znowu kuszą. :?
Jak znam siebie to się skuszę, tylko jaki kolor wybrać. Na każdym zdjęciu wyglądają inaczej (jasne / ciemne). Ciekawe jak będzie rzeczywiście to wyglądało?
Awatar użytkownika
Johny

Post autor: Johny »

Budy fajne. Facet poprawił zaczepy, żeby nie pękały. Wygląda bardzo przyzwoicie.
rebok

Post autor: rebok »

Wziąłbym białą, tylko musiał bym polakierować ab pasowała do reszty sprzętu. Trochę kusi, bo w obecnej mam kilka nadprogramowych dziur.
Drugą opcją jest całkowicie przezroczysta. Tym bardziej, że produkcja jest ograniczona wyłącznie na potrzeby kampanii.
ODPOWIEDZ